1 Kutu Zero Size Sadece 79 TL

Yemek yeme düzenini değiştiremeyenler, diyet yapmalarına karşın kilo veremeyenlere uygun Zero Size artık yeni şişesinde ve sadece 79 TL!  Vücudunuzu hızlandıran ve hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan bu formülle, kısa sürede fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız!  Peki Zero Size nedir, nasıl kullanılır, nereden alabilirsiniz ve içeriğinde neler bulunur?Zero Size

Zero Size güvenle kullanabileceğiniz özel bir bitkisel bir üründür. Düzenli kullanıldığında vücut yağlarının yakımına etki eder ve bunların yanmasını kolaylaştırır. Üstelik bu özel bitkisel formül ile metabolizmanız hızlanacak ve gün içerisinde kendinizi daha dinç hissedecek, daha enerjik olacaksınız.

Nasıl kullanılır? Bir şişe Zero Size 250 mldir. Şişenin kapağı şeffaftır ve sizin kullanımınıza yardımcı olamak için ölçek olarak tasarlanmıştır.  60-100 kg kişiler 10 ml, 100 kg üzerinde ki kişiler 15 ml Zero Size’ı günde bir kez sabah kahvaltısından 30 dakika önce tüketmelidir. Suyla karıştırılarak tüketilmemelidir ve muhakkak sonrasında 1 bardak ılık su içilmelidir. Zero Size’ı kullanırken muhakkak bol su içilmelidir.

İçerisinde ;

  • L-Carnitine 10 Mg
  • Psyllium Husk
  • Bitkisel Yağ
  • Guarana
  • Nar Yağı
  • Chitosan
  • Magnezyum Sitrat

bulunmaktadır.

Zero size içerisinde yer almakta olan L-Carnitine kişilerin yağ yakımlarına destek olur.  Aynı zamanda yağsız kas tabakasının oluşumuna destekte bulunur.  Zero size içeriğinde yer alan bitkiler kişilerin sindirim sistemlerinin düzenlenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda vücut içerisinde kilo veriminden sonra oluşabilecek olan sarkmaların önüne geçer. Sıkılaştırıcı etkisi sayesinde kilo verdikten sonra da vücudunuz içerisinde sarkmalar oluşmasını önler.

Zero Size

Siz de bu mucize formülü kullanmak istiyor, hızlı kilo vermenin tadını çıkarmak istiyorsanız.