3 Al 2 Öde Salvolin Salyangoz Kremi 195 TL Yerine 110 TL

Cilt problemleri ile başı ağrıyanlar için önerimiz Salvolin Salyangoz kremi!  Bu krem sayesinde cilt problemlerinizi aşmak daha kolay olacak, cilt güzelliğinizi geri kazanabileceksiniz.  Üstelik indirimde olan ve kullanıcılar tarafından da çok beğenilen bu ürünü sizler için yakından inceleyeceğiz. Bu yazımızda  Salvolin salyangoz kremi nedir, içeriğinde neler vardır, nasıl kullanılmalıdır gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Salvolin Salyangoz Kremi Nedir?

Cilt vücudunuzun filtresi görevini gören ve onu dış etkilere karşı koruyan bir yapıdır. Vücudumuzu bir hücre olarak görürsek, Bir nevi hücre duvarı görevi gören cilt, vücuda zararlı maddelerin girmesini engellerken yararlıların girişini gerçekleştirir. Salvolin salyangoz kremi ile birlikte önemli görevleri olan cildiniz sağlığına kavuşacak, hücrelerinizin yenilenmesine yardımcı olarak size maksimum seviyede koruyacaktır. Cilt problemlerinin tedavisinde de oldukça yardımcı bir etkisi olan Salvolin sizi sosyal hayatta kısıtlar nitelikte olan sivilcelerin, yara izlerinin, aknelerin ve siyah noktaların tedavisinde oldukça etkili bir yardımcıdır.

Salvolin Salyangoz Kreminin İçeriği

Allantoin: Yara onarımınında desteleyici ve iyileştirici özelliği bulunmaktadır.  Cildi yumuşatır ve hücre yenilenmesini hızlandırıcı etki gösterir. Anti-oksidan özelliktedir, yaşlanmaya ve cilt problemlerine neden olan serbest radikallerle karşı savaş verir.

Doğal Antibiyotikler: Salyangozun sıvısındaki antibiyotiklere ilaç  demek doğru olmayacaktır ancak ciltte rastlanabilecek çeşitli bakterilere karşı oldukça etkili özelliktedirler.

Kolajen ve Elastin: Elastin cildin esnekliğini geri kazandırmaya yardımcıdır,   kolajen ise cilde dolgun görünümünü  geri kazandırır.

Glikolik asit: Ciltte hasar görmüş ölü hücrelerden arınmasını sağlar.

Doğal Shea Ağacı (Butyrospermum Park II Butter): Shea ağacının fıstıklarından elde edilen yağ  cilt nemlendirilmesinde kullanılır. İltihaplanmayı ve yaşlılık izlerini minimuma indirilmesinde etkilidir. Bu yağ A, E ve F gibi cildi besleyecek vitaminleri içerir. Bu vitaminler cildi besler ve onu temiz, sağlıklı tutarak cildin bakımına destek verir.  Shea yağının yara izlerini, egzamaları,çeşitli döküntüleri, sivilceyi,yanıkları, kuru deriyi, cilt lekelerini, çatlakları, kırışıklıkları ve sedef hastalığında tahrişi azaltıcı özelliğe sahiptir.

Aquaxyl: Bitki formlarının tüm tipleri içinde nemlendirici, yaşlanma karşıtı ya da cildin yeniden yapılandırılması için kolaylıkla kullanılabilir. Cildin  nem oranını artırırmakta ve cildin sıvı kaybını önlemekte etkilidir. Uzun süreli nemlendirme sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Sabahları ve akşamları cildinizi duru su ile iyice temizleyin ve temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde sürün. Hafif bir masaj yaparak cilde yedirin, sabah akşam günde 2 kere kullanın, makyaj yapmadan önce kurumasını beklemelisiniz. Etkilerini tam anlamıyla görebilmek için 4 hafta yani 28 gün kullanılmalıdır.  Ürün ciltteyken başka bir kozmetik ürün ya da nemlendirici kullanmanız önerilmemektedir.

Üstelik Salvolin Salgongoz Kremi şu an kampanyada! 3 adet Salvolin Krem, 2 adet fiyatına! Siz de cilt problemlerinden kurtulmak hem de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız hemen 7/24 aktif sipariş hattını arayabilirsiniz!