Kıyafetlerinizi Değiştirerek Zayıf Görünün

Kilo vermek kadar kilonuza uygun kıyafet seçmek vücudunuzu tanımakta güzellikte estetikte oldukça önemlidir. Kendi beden ölçünüzü ve vücut kusurlarınızı iyi belirleyerek daha iyi ve daha zayıf görünmeniz münkündür. Yapmanız gereken kıyafet seçiminizi biraz değiştirmek ve dolabınızı kıyafetleri gözden geçirmek!Kıyafetlerinizi Değiştirerek Zayıf Görünün

Öncelikle kalçalarının büyüklüğünden şikayet eden kadınlar için önerimiz, dar kotlardan ve pantolanlardan sakınmaları. Özellikle arka tarafı ceplerle süslenmiş kıyafetler yerine dökümlü pantolonlar tercih etmeliler. Kalçanızın büyük olması belinizin ince gözükmesine neden olacaktır bu nedenle belinizin inceliğini ön plana çıkaran hafif dökümlü ancak belde darlayan elbiselerde size çok yakışacaktır. Üstelik kusurlarınızı kapatacaksınız. Tek parça giyimde özellikle koyu renkleri tercih etmenizi, dikkat çekici özellikte renkleri tercih etmemenizi öneriyoruz. Böylelikle dikkati bu bölgelerinize çekmeyecek giysiler tercih etmelisiniz.

Beli kalın olan bayanlar, kalçalarını ön plana çıkaran kıyafetleri tercih edebilirler, bunun yanından üst kısımı daha koyu renk alt kısmı daha renkli, açık tonlarda kıyafetler tercih ederek orantıyı yakalayabilirler. Bu bakımdan kalçası büyük kadınların uyguladıklarının tam tersini uygulamalarını tavsiye etmiş oluyoruz.

Göğüslerini küçük bulan kadınlar, v yakalı ancak derinlemesine inmeyen bir dekolteli bluzle göğüslerini olduğundan daha büyük gösterebilir, yahut göğüs bölgesinde işleme ya da parçalar bulunan elbiseleri tercih edebilirler. Büyük göğüslü kadınlarsa, dar ve dekolteli blüzlerden kaçınmalıdır, bunun yanında dökümlü ancak bel bölgesine doğru kesimli elbise ve bluzleri tercih edebilirler.

Bunun dışında herkesin bildiği klişe bir kaç bilgiyi tekrar etmekte fayda var. Siyah giymek zayıf gösterir, babet giymek bacaklarınızı olduğundan kısa ve kalın gösterir, yan çizgili giydiğinizde kilolu dik çizgili giydiğinizde zayıf görünürsünüz.