Zayıflatıcı ve Yağ Yakıcı Formül

Limon suyu, bal ve tarçın karşımından elde edilen bu formül tamamen bitkiseldir. Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu karışım kilo vermenize yardım ederken sizin dinç ve sağlıklı olmanızı sağlayacak. Yemeklerden sonra karıştırılıp kullanılan bu formül düzenli kullanım sonunda etki gösterir. Fazla kilolardan kurtulmak için basit ve doğal bir yöntemdir.

Limonsuyu bağışıklık sisteminizi destekler. Bol miktarda C vitamini bulundurması hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar. Potasyum bakımından zengin olması beyin ve sinir sistemi fonksiyonları için önemli bir etkendir. Düzenli tüketilen limon suyu vücudunuzun pH değerlerini dengeler ve vücudunuzun asitlik oranını düşürürsünüz. Açlık hissi ile mücadele etmeye yardım eden pektin lifinin bol miktarda bulunması zayıflatıcı diyetlerin vazgeçilmezi haline getirmiştir. Limon suyu vücudunuzdaki istenmeyen maddelerin dışarıya atılmasına yardımcı olur. Sindirim için gerekli olan safra üretimini destekler. Limon vücuttan idrar çıkışını arttırır. Toksinler daha hızlı atılacağından idrar yolu daha sağlıklı kalır. İçindeki C vitamini kırışıklıkları ve lekeleri azaltır. Cildin temiz kalmasına yardım eder. Nefesi tazeler, solunumla ilgili sorunları azaltır, sakin tutar ve kahve alışkanlığından kurtulmanıza yardımcı olur.

Balın içerisinde bakteri bulunmaz. Bütün canlıların bir miktar neme ihtiyacı vardı ve mikroorganizmalar balla temas ettikleri zaman nemden yoksun kalırlar ve ölürler. Vücutta kemik ve dişlerin gelişiminde önemli olan mineralleri barındırır. Kansız kalmış kişilerde, büyüme ve gelişme çağındaki gençler ve her yaştaki insanların beslenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Tarçının ferahlık verirci ve iştah açıcı etkisi vardır.. El ve ayak titremelerine ve damar tıkanıklığını iyi gelir. Mide rahatsızlıklarında ve karın ağrılarında rahatlıkla kullanılabilir. Bağırsak kurtlarını dökerek bağırsak iltihaplarının iyileşmesine yardımcı olur. Cinsel isteği arttırır. Vücut direncini attırır. Soğuk algınlığı ve nezleye karşı yararlıdır. Kan şekerini dengeleyen tarçın şeker hastaları için çok faydalıdır.

Zayıflama ve Yağ Yakıcı Formül

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın

Bütün içerikler karıştırılıp günde iki kere taze olarak hazırlanır. Yemeklerden sonra tüketilir.