ALTIN OTU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Altın otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Altın otu bitkisi yabani bölgelerde yetişen bir bitkidir. Sarı renge sahip olan altın otu bitkisi küçük çiçekler şeklinde topluluk halinde olan bir bitkidir. Her ne kadar süs bitkisi olarak kullanılsa da fazla etkiye sahip olan bir bitkidir. Son zamanlarda kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin tükettiği bir bitkidir. Şifalı doğal bir bitki olan altın otu bitkisi, idrar söktürmeye yardımcı olur. Basur probleminin giderilmesinde de kullanılır. Altın otu Bitki Çayı mide özsuyunu arttırmaya yardımcı olur.

Altın otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet, idrar yollarında oluşan taşların düşürülmesine destek veren bir bitki çayıdır. Tokluk hissetmeye yardımcı olur ve aynı zamanda fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olur. Altın otu Bitki Çayı kireçleme ve romatizma ağrılarının giderilmesinde de yardımcı olan bir bitki çayıdır. Karşılaşılan çeşitli problemlere karşı kullanılan bir bitkidir.

Altın otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Çayı İçeriği Nedir?

Doğada yetişen altın otu çiçeğinin bitkisinden elde edilmiştir. Yabani bölgelerde yetişmektedir. Tamamen doğal ve bitkisel bir çaydır. Altın otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Kutu içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır.

Altınotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Altın otu Bitki Çayı kaynamış çay içerisine 1 adet altın otu çayı süzen poşet atılarak birkaç dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Altın otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olan bir bitki çayıdır. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.