Chia Set Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Chia Set Nedir?

Chia tohumu içeren ürünlerden oluşan bir settir. Setin içinde Chia Tea , Chia Shake,  Chia Seeds bulunmaktadır. Chia tohumundan elde edilen bu ürünler zayıflama süresini hızlandırarak sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar.

Chia Tohumu

Chia tohumu içerik olarak yani besin değeri olarak günlük alınması gereken miktarı karşılamaktadır.Bu miktar protein 1.65 gr , lif 3.4 gram kadardır. Bunlar günlük vücudumuza girmesi faydalı olacak değerliktedirler. Chia Set ile hem daha farklı öğünler hazırlayarak değişik lezzetlere kucak açarken hemde zayıflamanın mutluluğuna ulaşabilirsiniz.

Chia Seti

Chia içinde bulunan lifler sayesinde tok tutucu özelliğe sahiptir. Chia set içinde yer alan chia çayı içindeki bitkisel karışımlar ise iştah azaltıcı, yağ yakımını tetikleyen ve ödem atılmasını sağlar. Sindirim sisteminizi rahatlatan ve boşaltım sisteminize destek olan chia çayı ve chia tohumu ile şişkinlik hissi yaşamadan doyurucu öğünler tüketirken halsizlik hissetmeden kilo vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Chia Zayıflatır mı

Chia tohumları zayıflama yönünün yanı sıra enerji verici olması, meme ve rahim  kanserini önleyici, göbek yağları oluşumunu engelleyici ayrıca genç görünümü destekleyicidir. Ayrıca yağda çözülen vitaminlerin emilimine katkı sağlar. Toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Beynin işlevini destekleyici özelliğe sahiptir Esansiyel yağ asitleri, verimli sinir iletimini destekler.

Chia Set Nasıl Kullanılır?

Chia set içinde bulunan Chia Seeds yani chia tohumu 1 kaşığını 1 bardak su, 1 bardak süt , 1 bardak ayran ya da 1 bardak yoğurt ile kullanabilirsiniz. Günde 1 kaşık yemeniz yeterli olacaktır.

Chialı puding

Chia Tea ürününü günde 2 defa süzen poşet çay şeklinde 1 fincan sıcak su içinde 3-5 dk kadar bekletilerek tüketilmelidir. Günde 2 defa kullanılması yeterlidir. Chia Shake ürününün 1 kaşığını 1 bardak süt ya da 1 bardak ayran ile iyice çalkalayıp tüketebilirsiniz.

Chia Set Nerede Satılır?

Chia Set ürünü ve ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için: http://www.chiatohumuseti.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına ve Avrupya’ya siparişler gönderilmektedir. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanmak istiyorsanız fırsatı kaçırmayın.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız : Chia tohumu , Chia tohumu zayıflatır mı , Chia tohumu nedir, Chia tohumu nasıl tüketilir, Chia Tohumu nereden temin edilir, Chia tohumu zayıflatıcı , Zayıflama ve diyet , zayıflama , nasıl zayıflayabilirim, Chia ile zayıflama , chia çayı , chialı shake , chia shake , Chia set  , chia tohumu seti

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir