Cold Face (Bayan) Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cold Face (Bayan) Nedir?

Cold Face sorunlu ciltler için üretilmiş bir üründür. Sivilce problemi, ciltte oluşan kurumalara karşı etkin bir ürün olarak tavsiye edilir.

Sivilcelerinizin hiç gitmeyeceğini düşünmekten vazgeçmeniz için size tavsiyemiz Cold Face‘tir. İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Doğal görünümünüzle dahi kapatıcı etkisi gösterecek şekilde lekelerinize veda edeceksiniz.

Cold Face ile genişlemiş ve kalıntılarla dolmuş olan gözeneklerinizi açarak daha ferah ve temiz bir cilde kavuşabilirsiniz. Düzenli kullanımlarda gözeneklerin de sıkılaştığını göreceksiniz. Cold Face ile gergin ve bebeksi bir cilde sahip olmak çok kolay..Cildiniz için temizleyici tonik etkisi oluşturmak aynı zamanda pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız yine adresiniz Cold Face ‘e çıkacak. Çevrenizden alacağınız güzel sözlere alışsanız iyi olur.

Cold Face (Bayan) İçindekiler Nelerdir?

 

Aloe Vera

Yıpranan ciltler için kozmetik sanayinde kullanılan bir bitkidir. Özellikle onarıcı etkisi bu bitkinin cilt bakımında tercih edilmesini sağlar.

 

Beyaz Dut

Canlandırıcı ve yenileyici etkisi olan beyaz dut aynı zamanda alyuvar üretiminde etkilidir.

 

Duvar Sarmaşığı

Duvar sarmaşığı bitkisi içeriğindeki kan dolaşımını hızlandırıcı madde sayesinde hücrelerin yenilenmesinde katkıda bulunur.

 

Çam Kabuğu

Çam kabuğu cildi yenileyici özelliği sayesinde ilaç sanayinde kulllanılan bir üründür.Yaşlanma etkisini azaltır. Onarıcıdır.

 

Cold Face (Bayan) Nasıl Kullanılır?

 

Ürünü kullanmadan 1 gece önce dondurucuda bekletmelisiniz. Ürün dondurulmuş şekilde kullanılacaktır. Dondurduğunuz ürünü  bir eldiven ya da havlu yardımıyla tutarak eriyene kadar istediğiniz bölgeye uygulayın. Eridikten sonra dairesel masaj hareketleriyle kan dolaşımı hızlanmasının etkisini arttırabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir