Dereotunun Faydaları

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu dereotunun faydalarını açıklıyor. Tiroid hastalığı olan kişiler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bazı önerilerde bulunuyor. Tiroid bezi, boyunun ön kısmında bulunan ve 2 lobdan oluşan bir bezdir. Tiroid bezi T3 ve T4 ile tanımlanan 2 tane tane hormon üretir. Bu iki hormon metabolizmayı düzenler ve metabolizma hızını kontrol etmeye yarar. Tiroid rahatsızlıkları, tiroid hormonlarının az çalışması, fazla çalışması veya tiroid bezi içerisinde oluşan kitleler olarak görülmektedir.

boyun_tiroid-520x245İbrahim Saraçoğlu, hem hipertiroid, hem hipotiroid içim dereotu kürünü önermektedir. İbrahim Saraçoğlu, dereotunun faydaları bulunan iki ana etken maddenin, tiroid hormonları olan T3 ve T4’ü dengelemede yeterli olabildiğini söylüyor. Yani tiroid bezi hızlı çalışıyor ise yavaşlatıyor, yavaş çalışıyor ise hızlandırıyor. Sonuç olarak hem hipotiroid hastaları hem de hipertiroid hastaları için dereotu faydalıdır.

troidÇok basit olan bu kürün 3 ay boyunca uygulanması gerekiyor. Sabah, öğle ve akşam, aç karnına, öğünlerden 15 dakika kadar önce 1 yemek kaşığı taze dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2 – 3 yudum su ile yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam etmelisiniz. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrol ettirmenizi tavsiye ediyor. Çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekli olabilir. Asla ilaç azaltımını doktorunuza danışmadan kendi kendinize karar vermeyiniz. Triod nodüllerinin küçülmesinde ya da ilerlemesinde de bu dereotu kürü oldukça etkili olmaktadır. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta ilaç alımından kurtulmuş ve var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse küre daha uzun zaman devam edebilirsiniz.

dereotu

Bunlar ilginizi çekebilir:

Bay ürünleri, bayan ürünleri, cinsel ürünler, deri iç giyim ve daha fazla ürünleri sahip olabilmeniz için www.erotixstore.com sitesinden sipariş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

dereotunun faydaları, tiroid hastalıkları, kür, İbrahim Saraçoğlu, tiroide iyi gelebilecek besin var mıdır, dereotunun yararları, beslenme