Dexe 5li Yıpranmış Beyazlamış Saçlar İçin Bakım Seti 79 TL

Saçlarınız yıprandı ve bakım yapmak istiyorsunuz ancak hem beyazlarınızı giderecek hem de bakım yapacak bir ürün bulamıyorsunuz. İşte bu ürün tam size göre. Dexe 5’li bakım seti ile birlikte saçlarınız artık çok daha güzel, bakımlı ve canlı olacak. Bu ürünün içeriğini ve nasıl kullanıldığını merak edenler için ürünü daha yakından inceledik.

Ağarmış, yıpranmış, beyazlamış, parlaklığını yitirmiş saçlar için özel olarak üretilmiş Dexe 5’li bakım kürü ile saçlarınızı korumanız ve eski haline geri getirmeniz mümkün. Saçınızla ilgili hangi probleminiz olursa olsun bu set sayesinde tüm saç problemlerinize çözüm bulabileceksiniz. Kepek sorunu, saç beyazlaması, saç dökülmesi ve saçların sönükleşmesi, saç derisinin kaşınması gibi hem psikolojik hem fiziksel hem de soysal olarak kişileri bunaltan tüm sorunlar için bu set tam bir çözüm!

Yeni Dexe 5×5 Set Neler İçerir?

Tüm saç problemleri için bir çözümü olan bu setin içeriğinde 5 farklı ürün bulunmaktadır. 

1-Dexe Hair Color Comb – Saç Beyazlık Giderici Tarak

Saçlarınızın beyazlamasından şikayetçi iseniz bu ürün tam size göre. Kullanımdan önce ve kullanım süresince tarağı iyice çalkalayın. Ayda 1 defa kuru veya nemli temiz saç üzerine yeterli miktarda sıktığınız köpüğü yavaşça dağılana kadar saçınıza uygulamalısınız.  Saçınızın tamamında bir etki görmek istiyorsanız ,saçınızın tümüne uygulamalısınız.Alıştığınız şekilde saçınızı taramaya devam edin  daha sonra ellerinizi yıkayın. istediğiniz saç rengine 10 dakika gibi kısa bir sürede ulaşacaksınız.

Dexe Hair Shampoo – Saç Besleyici Şampuan
Sadece saçları temizlemek değil, aynı zamanda güçlendirip canlandırmak amacıyla geliştirilmiş olan Dexe Şampuan ile saç derisinde oluşan mantar, kepek ve sedef gibi rahatsızlık verici, normal şampuanlarla ortadan kaldırılamayacak sorunların çözümü için özel formülle desteklenmiştir. Amacı sadece saç temizliği olmayan, aynı zamanda saç derisindeki hastalıkları da ortadan kaldırmayı amaçlayan Dexe Şampuan ile saç derisinde oluşan sorunlarınız sona erecek ve size rahatsızlık veren, kaşıntı, kepek gibi sorunlarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız.

Dexe Hair Loss Serum – Saç Canlandırıcı Losyon
Sorununuz saç dökülmesiyse, elinizi saçınıza götürdüğünüzde, tarak ile saçlarınızı taradığınızda ya da banyoda normalden fazla saçınızı dökülmüş görüyorsanız, kıyafetlerinizin üzerinde devamlı saçlar mevcutsa ya da saçlarınızda seyrelme farkettiyseniz, saçlarınız normal dışı bir dökülme sürecine girmiş demektir ve bunun sonucunda da kellik sorunu ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bir çok nedene dayanan ama temelde genetik bir sorun olan bu tür bir saç dökülmesi sonucunda saç kökleriniz canlılıklarını yitirirmekte ve yeni saç çıkarma görevini yerine getiremez hale gelmektedir. Dexe Saç Canlandırıcı Losyon tam da böyle bir durumda imdadınıza yetişecek, saç köklerini besleyerek önce saçların dökülmesini durdur ve ardından da incelmiş olan saçlarınızın tekrar güçlü ve canlı bir şekilde çıkmasını sağlar.

Dexe Grey Hair Loss – Saç Beyazlık Giderici Losyon

Saçlarınızın beyazlamasının önüne geçmek için, beyazlayan saçlarınıza eski renklerini geri kazandırmak için bu losyon çok etkili olacaktır.  Bu losyon sayesinde ağıran saçlarınız eski renklerini geri kazanması için bu losyonu tarak ile beraber kullandığınızda çok etkili sonuçlar alacaksınız.

Dexe Hair Mask – Saç Besleyici Maske
Egzoz dumanı, hava kirliliği, stres, yanlış şampuan ya da saç bakım uygulamaları, düzensiz ve dengesiz beslenme, vitamin eksikliği ya da bunlar gibi birçok neden  saçları güçsüzleştirir. Önce incelen saçlar zamanla canlılıklarını ve parlaklıklarını kaybetmeye başlar ve sönükleşir. Sönük saçlardan kurtulmanızın en ideal yolu saç besleyici maske olacak!


Üstelik bu mükemmel set şu an için sadece 79 TL! Siz de hemen saç problemlerinizden kurtulmak istiyorsanız 7/24 sipariş hattını arayarak siparişinizi verebilirsiniz!