Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Akdeniz kıyı bölgelerinde yetişen enginar, genellikle yemeklerde kullanılan bir bitkidir. Fakat enginarın kurutulmuş yaprakları da oldukça şifalıdır. Enginarın kurutulmuş yaprakları enginar olarak tüketilmektedir. Enginar bitkisi papatya familyasına ait bir bitkidir.

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kötü kolesterolün düşürülmesine yardımcı olur. Böbrek rahatsızlığının tedavisine destek olması amacı ile tüketilir. Karın ağrısının hafiflemesine yardımcı olur. Kan şekerinin düşürülmesine destek verir. Kabızlığın giderilmesine yardımcı olur. Kusmayı hafifletmeye yardım eder. İshal rahatsızlığının kesilmesine yardımcı olur. Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) mide ekşimelerinin giderilmesine destek verir. Şişkinliğin giderilmesine yardım eder. Karaciğer fonksiyonlarının arttırılmasına yardımcı olur. İdrar söktürücüdür. Karın ağrısının hafiflemesine yardım eder. Kusma probleminin giderilmesine yardım eder.

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) enginar yapraklarının kurutulmasından elde edilen bir çaydır. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet enginarlı çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içine 1 adet Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklendikten sonra tüketilmelidir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi  tavsiye edilir.

UYARI: Enginarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların doktoruna danışmadan kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.