Epimedyumlu Macun Nerede Satılır?

Epimedyumlu Macun Nedir?

Epimedyumlu macun, içeriğinde doğal bitkisel özler bulunan kimyasal barındırmayan bir üründür. İsteksizlik durumu içine etkilidir. Bay ve bayan ayırmaksızın dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Epimedyumlu macun, içerdiği bitkisel özler ile enerji sağlayacaktır.  Günlük yaşantınızda karşınıza çıkan  stres, uykusuzluk, zorlu şartlarda çalışma ve mutsuzluk isteksizliğe neden olmaktadır. Bir çok ilişkinin bitiş nedeni olan isteksizlik  partnerlerin mutsuzluğu ile sonuçlanan günlere neden olurken, kişilerde özgüven eksikliğide oluşturmaktadır. Epimediumlu macun ile bu sorunlara çözüm niteliğinde adım atabilirsiniz.  Ayrıca içerdiği bitkisel özler enerjinizi yüksek tutacağı için güne zinde devam edebilirsiniz.

happy couple smile

Macunun içeriğine bakıldığında Çam balı, arı poleni, keçiboynuzu tozu, epimedyu ekstratı, demir dikeni ekstratı, arı sütü, ginseng ve ginkgo yer almaktadır. Bu karışım içerisinde yer alan bu özler serotonin hormonunu etkiler ve mutluluk hissi oluşturur. Ayrıca afrodizyak yapısı ile isteksizlik sorununun önüne geçecektir.

Epimedyumlu macun kullanımı oldukça kolaydır. Aktivitenizden yarım saat kadar önce kavanoz içeriğini iyice karıştırarak 1 tatlı kaşığı kadar tüketebilirsiniz. Bay ve bayan kullanımına uygun olduğu için partnerinizle birlikte kullanabilirsiniz.  Epimedyumlu macun içerik olarak  doğaldır fakat ilaç değildir. Takviye bir üründür. Kalp-damar rahatsızlığı , yüksek tansiyon ve şeker rahatsızlığı olanların kullanmaması gerekmektedir.

Türkiye’den Epimedyumlu Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epimedyumlu macunu Kahramanmaraş,Balıkesir,Çanakkale,Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman,Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.Epimedyumlu macun için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Epimedyumlu Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epimedyumlu macunu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Epimedyumlu macunu sipariş vermek istiyorsanız Amerika,Türkmenistan, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra,Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir