Fitchoy İçeriği ve Kullanımı Nedir?

Kilo vermek isteyenlere ve özelliklere diyet yapan kişilere sunulan önerilerden biride bol miktarda su içilmesidir. Sadece kilo vermek için değil sağlıklı yaşamın da kurallarından biri olan su içmek aynı zamanda organların daha sağlıklı çalışmasına ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Metabolizmanın hızlanmasını dolayısıyla sindirim sisteminin de hızlı çalışmasına neden olan su bu nedenle kilo vermemiz konusunda bize yardımcı olmaktadır. Birçok hastalıkla savaşmamıza, bazı enfeksiyonlara karşı vücut direncinin artmasını ve vücudun korunmasını sağlayan su hayat kaynağımız olarak bilinen içeceklerden biridir. Hiçbir kalorisi olmayan su aynı zamanda uzun süre tok kalmamızı sağlayarak daha geç acıkmamıza neden olmaktadır. Bu nedenle yetişkin bir bireyin gün içerisinde mutlaka en az 2-2.5 litre su içmesi gerekmektedir.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayı Nedir?

Birçok kişi tarafından yosun çayı ya da deniz yosunu çayı olarak da bilinen fitchoy, son zamanlarda kişiler tarafından satın alınarak kullanılan ürünlerden biridir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçinde Bulunan Bitkiler

Daha çok içerisinde kahverengi deniz yosunu bulunduran fitchoy bunun dışında;

– mate, sinemaki, papatya,

– amber çiçeği, karanfil,

– barut ağacı kabuğu,

– funda yaprağı, tarçın, biberiye,

– kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinden farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Fitchoy Yosun Çayı Nasıl Hazırlanır?

Basit kullanım özelliğine sahip olan fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 4-5 dakika kadar demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin. Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan fitchoy, kronik hastalığı bulunan, emziren ve hamile bayanlar tarafından kullanılmaması ya da kullanmadan önce doktora danışmasını tavsiye etmektedir.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Malatya, Aydın, Kahramanmaraş, Samsun, Ordu, Iğdır, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fitchoy Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Suudi Arabistan, Hindistan, Suriye, Çin, Japonya ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, asya, fitchoy asya, asya fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, germany order, fitchoy kulllanıcı yorumları, fitchoy kullananlar, ekmek yemek zararlı mı, diyet yaparken ekmek yenilir mi, kilo verme önerileri, nasıl kilo veririm, günde ne kadar su içmeli, su içmenin faydaları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.