Hakkımızda

SifirBeden.ORG her yaştan kilo problemi yaşayan kadın ve erkeklere sağlıklı zayıflama önerileri sunan bir sağlık sitesidir. Tamamen kullanıcıların sağlığına yönelik ipuçları, püf noktaları, örnekler ve medya da yer alan içerikleri derleyip barındıran bir web sitedir.

GÖRSEL KULLANIMI

Sitemizde yer alan tüm görsel resimler SifirBeden.ORG sitesine ait olup kopyalanması yasaktır. Telif hakları  tarafından korunmaktadır. İçerik ve resimlerin kopyalanması durumunda resim lisans sahipleri tarafından yasal işlem başlatılmaktadır.


UYARI

Tüm içerikler her ne şartta olunursa olunsun doktor ve/veya uzmanların kontrolünde uygulanmalıdır. Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Doğabilecek herhangi bir sorunda SifirBeden.ORG ve site yönetimi kesinlikle sorumlu değildir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlı size sunulan bu içerikleri uygulamadan önce mutlaka aile hekiminize veya bir doktor yada uzmana kesinlikle danışıp onay alınız.

GiZLiLiK

SifirBeden.ORG adresinde yer alan içeriklerle birlikte şahıs yada firmalar reklam amaçlı ayrılan alanlarda reklamlarını yayımlaya bilmektedir. Ziyaretçiler tamamen kendi istekleri doğrultusunda bu reklam alanlarını klik yaparak değerlendirirler. Hiç bir reklam için sitemiz tarafından yönlendirilme yapılmamaktadır.

Bu sitede yer alan Google reklamları ise içerik için AdSense reklamların görüntülendiği yayıncı web sitelerinde sunulan reklamlarda kullanılanDoubleClick Dart Çerezi içerir. Kullanıcılar Google Reklam ve İçerik Ağı Gizlilik Politikasını ziyaret ederek Dart çerezinin kullanılmasını engelleyebilir. Google web sitemizi ziyaret ettiği zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için NAI Self-Regulatory Principles For Publishers (PDF) belgesinin A ekinden yararlanabilirsiniz.

Bu internet sitesini kullanan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama

Kilo(kg):
Boy(cm):

Vücut Kitle Endeksiniz:

Sonuca Göre: