Kahve Peeling Nedir?

Cilt bakımı ve vücut bakımı biz kadınlar için her zaman önemlidir. Her kadının hayalindeki gibi fit, çatlaksız selülitsiz bir vücuda ulaşmak için pek tabii çözümle mümkün. Sizler için bir ürün önermeden önce cilt kuruluğu ve çatlaklığı hakkında birazcık konuşmak istiyorum.

Cildimiz susuz kaldığı için kurur ve çatlar. Ancak bu çatlamaları tetikleyen bazı durumlar vardır. Hamilelik ya da birden aşırı kilo almak vücudunuzun esnekliğini bozarak derinizin çatlamasına sebep olur. Nemsiz kalan bir vücut çatlamaya çok müsaittir. Bu yüzden bugün sizlere vücut nemlendirici ve çatlaklarınız için kullanabileceğiniz Bodyever Kahve Peeling önereceğim. Çatlaklar için doğal bir çözüm olarak önerilen bu peelingi sizler için açıklamaya çalışacağım.

Kahve Peeling İçerik

Kahve Peeling’in içerisinde Kahve Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Tatlı Badem Yağı, Deniz Tuzu vardır.

 

Kahve,  doku onarımı yapabilmesi nedeniyle hücrenin yeniden büyümesinin düzenlenmesinde önemli bir rol oynar ve nemi artmış cilt elastikiyetine neden olabilir.

Jojoba yağı, tahriş olmuş, şişmiş, kaşıntılı veya iltihaplı cilde uygulanabilir ve bu yağın aktif bileşenlerinin yumuşatıcı özellikleri sayesinde bu hücreleri hızla yumuşatabilir.

 

 

Tatlı Badem Yağı: E vitamini sayesinde cildi nemlendirir, kurumasını engeller. Cildi ölü deriden kurtarır. Cildi tazeler ve canlandırır. Cildi güneşin zararlı ışınlarında korur.

 

 

Deniz Tuzu, çatlakları önlemektedir Selülit giderici özelliği de bulunmaktadır.

 

 

Kahve Peeling Kullanımı

Öncelikle uygulayacağınız bölgeyi temizleyin

Daha sonra masaj yaparak peelingi uygulayın

Kurumasını bekleyin

Ve temizleyin

Kahve Peeling Faydaları

Çatlak oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.

Oluşan çatlakların hafifletilmesine yardım eder.

Cilt lekelerinin iyileştirilmesi konusunda etki eder.

Portakal kabuğu görünümünün hafifletilmesinde yardımcı olur.

Cildi nemlendirir

Cildin susuz kalmamasına yardımcıdır

Cildin esnekliliğini artırırcı özelliği vardır

Kahve Peeling Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğimi Body Ever Kahve Peeling almak isterseniz www.lokmanhekimsitesi.com sitesinden temin edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli bir alışveriş sitesi olduğu için sizler için bu siteyi seçmiş bulunmaktayım.

Kahve Peeling Yurtdışından Nerede Bulurum

Yurtdışında ikamet ediyor ve bu ürünü almak isterseniz yine aynı siteden sizler için www.lokmanhekimsitesi.com bu siteyi önereceğim. Yurtdışı için satış imkanı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Kahve Peeling bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: bodyeverusa, bodyever çatlak, bodyever yorumları, bodyever şikayet, bodyever nerede satılır, bodyever ekşi, bodyever nedir, bodyever şikayet var, bodyever ne kadar, bodyever coffee peeling, bodyever, bodyever kullananlar, bodyever fiyatları, best body ever, bodyever eczane, bodyever fiyatı, bodyever fiyati nedir, bodyever instagram, bodyever içindekiler, bodyever kullanıcı yorumları, everybody n, g.n every body, everybody dance n, bodyever peeling, everybody say p, everybody p, bodyever sipariş, bodyever satan eczaneler, bodyever yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.