Kurt Üzümü Meyvesini Nereden Temin Edebilirim?

Özellikle çocukların gelişimi için mutlaka günlük düzenli bir şekilde uykuya ihtiyaçları vardır. Uyku sadece çocuklar için değil aynı zaman da büyükler içinde oldukça önemli unsurlardan biri olmuştur. Çünkü uyumak hem organlarımızın dinlenmesine hem de vücut direncimizin yükselmesine yardımcı olmaktadır. Ancak sağlıklı bir yaşama engel olan kimi zaman yaptığımız yanlışlardan biride uzun süre uykusuz kalmamız olmuştur. Kimi zaman bilgisayar, kimi zaman televizyon karşısında saatlerimizi harcayarak uykumuzdan ödün veririz. Ancak bu durum vücudumuzun yeteri kadar dinlenmesine engel olduğu için sağlıksız bir yaşama da davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle sağlığımız için uykunun önemli bir faktör olduğunu unutmamalıyız. Gün içerisinde yetişkin bir bireyin en az 6-8 saat arası uyumalarını tavsiye eden uzmanlar çocuklarda ise bu sürenin daha çok olmasına ve hatta öğle uykularına yatmalarını söylemişlerdir.

Kurt Üzümü Nedir?

Düzenli ve sağlıklı bir yaşam konusunda dikkatli davranan kişiler için şifa kaynağı olarak, tüketilen birçok özelliğe sahip meyvelerden biride ‘’Goji Berry’’ diğer bir adıyla kurt üzümü olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesi olup hem yaş hem de kurutulmuş şekilde de tüketilmektedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Kurt Üzümü Meyvesinin İçeriği Nelerden Oluşur?

İçerisinde zengin değerleri barındıran Goji berry bu nedenle birçok kişi tarafından gönül rahatlığı ile tüketilen meyvelerden biri olmayı başarmıştır. İçerisinde bulunan bazı vitaminler ya da diğer değerler ise şunlardır;

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi farklı değerleri içerisinde barındırmaktadır.

Kurt Üzümü Nasıl Tüketilmektedir?

Birçok toplum tarafından yüzyıllardır tüketilen ve sağlıklı bir besin olarak kullanılan Goji berry, doğal bir meyve olması sebebiyle birçok kişinin güvenle tüketmesine neden olmuş meyvelerdendir. Sağlık alanında uzman kişiler tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi söyenen Goji berry meyvesini, günde bir avuç tüketmeniz kafi gelecektir. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Kurt Üzümü Meyvesini Türkiye’de Nereden Bulurum?

En kısa sürede ürün sipariş güvencesi ile birlikte Ankara, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Hakkari, Yozgat, Sinop, Edirne ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Kurt Üzümü Asya’da Hangi Ülkelerde Satılır?

Tüm Asya ülkelerine en kısa sürede ürün teslimat güvencesi ile birlikte Azerbaycan, Güney Kore, İsrail, Japonya, Gürcistan, Hindistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry asya, goji berry azerbaycan, azerbaycan sipariş, azerbaijan order, asya, asya ülkeleri, asyada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı yaşam sırları, japonya, nijerya, sağlıklı meyveler, sağlıklı yaşam önerileri, uyku, uykunun faydaları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.