Lavina Love Fiyatı

Lavina love afrodize etki amaçlı üretilmiş bir parfümdür bu parfüm son zamanların sık tercih edilen ürünlerdendir peki bu ürün’ün etkisi nedir.

lavina-1024x640

Ürümüz lavina love kokunun insanlar üzerindeki etkisi kanıtlanmış bir konudur. İşte size lavina love ve lavina love’un etkisi aslında tarihi eskiye dayanan afrodizyak etkiden geliyor olabilir çünkü afrodize etki dendiğinde aklınıza bir sürü şey gelmesi normal ancak afrodize etki’nin en önemli iki kuarlı yada iki etkisi deyince akla dış görünüş ve kokunuzda önemlidir.

r1

çünkü iki cinsin beğendiği kokular vardır ve ikiside lavinada olabilir çünkü lavina^nı iki çeşidi vardır erkek ve bayan için olanı sizde kendinize uygun lavina love’u hemen sipariş edip deneyebilirsiniz.  Bahsetmek isterimki güzel kokmak erdemli bir davranıştır.

erkeklavina-768x480

çünkü güzel kokmak bir lüks değil bir gereksinim olduğu fark edip bundan vazgeçemiyceksiniz özellikle özel günlerde düğünler , yemekler , ziyaretlerde hep bir parfüm sıkmak istersiniz bunun sebebi gereksinim olmasıdır sizde böyle özel günler değil hergün güzel kokun ve özel olduğunuzu çevrenize kanıtlayın lavina love ilede karşı cinsin bakışlarınıda üzerinize çekin sizde lavina love’U denemek için lavina love’u sipariş edin

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; İspanya , Portekiz , sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Düzce , Van , Sivas gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir