Pro Care Serum Sakal için Kullanılır mı?

Birçok cilt hastalıklarından biride sedeftir. El, dirsek, ense, kollarda görülebilen sedef hastalığı aynı zamanda saç derisinde de görülmektedir. Derinin birtakım değişikliğe uyrayarak pul pul dökülmesi sedef hastalığının belirtilerinden biridir. Deri renginin sedef renginde grimsi ve parlak bir renk alması ile sedef ismini alan bu deri hastalığı aynı zamanda saç derisi üzerinde de görülmektedir. Tedavisi yapılmadığı taktirde hızla yayılan ve sinsi bir şekilde ilerleyen sedef hastalığının oluşmasında ki en büyük etkenlerden biri strestir. Var olan hastalıkların oluşmasında ki nedenlerin başında gelen stres aynı zamanda saçların dökülmesine de neden olmaktadır. Sedef hastalığının tespiti ancak uzman bir doktor tarafından yapılır ve deriden bir parça kültür alınarak hastalığın seyri incelenir. Hastalığın seyrine göre bir takım ilaçlar, kremler ya da losyonlar verilerek sedef hastalığının ilerlemesi engellenir.

Pro Care Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Pro care serum içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bileşenler oluşur ve 50 ml. şişe içerisinde bulunmaktadır.

Kullanımı: Sorunlu bölgeye uygulamadan önce şişeyi mutlaka çalkalayın ve içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekin. Belirli miktarda çekilen sıvıyı özellikle dökülmenin sık olduğu problemli bölgeye parmak uçlarınızla masaj yaparak deriye yedirin. Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer 6-7 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Gün boyu uygulanan bölgede kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce yine problemli bölgeye uygulayarak tüm gece cilt tarafından emilmesini sağlayabilirsiniz.

Pro Care Serumu Hangi Bölgelerde Kullanılır

Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmesi ile karşılaştığınız bölgelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış olan pro care serum, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Eskişehir, Kütahya, Şırnak, Kırklareli, İstanbul, Kilis ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Çin, Güney Kore, Suudi Arabistan, İran, Azerbaycan, Gürcistan ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care Seruma sahip olabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, sedef nedir, azerbaycan sipariş

En uygun fiyata en kısa sürede  Pro Care Serum sahibi olmak için aşağıdaki sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.