Salkom Saç Bakım Seti Bitkisel mi?

Bay bayan herkesin arada bir yaşadığı problemlerden biri de kepeklenmedir. Kepeklenme; saç derisinde aynı vücuttaki ölü derinin atılması gibi saç derisinden atılmasıdır. Kepeklenmenin görülme sebepleri arasında sampuan değişikliğinden kaynaklı oluşabileceği gibi hormonel değilim ve alınan bazı ilaçlarda kepeklenmeye neden olabilir. Kepek sizin için büyük bir problem ve baş edemiyorsanız öncelikle, neden kepeklendiğini gözlemlemelisiniz. Örneğin yeni bir şampuan aldınız ve kısa bir süre sonra saçlarınızda kepeklenme oluştu, saç derisinin başka bir şampuana alışması sebebiyle kepeklenme olabilir. Fakat bu durum kısa sürmeli, eğer beklediğinizden daha fazla sürdüyse kullandığınız şampuanın saçınıza uygun olmadığını gösterir. Ya da ilaç kullanmaya başladınız ve aynı dönemde kepekleme problemi yaşadınız yine bu dönemin kısa sürmesi gerektiği için, beklenenden daha uzun sürmesi durumunda doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Kepeklenme sorunu ile karşılaşmamak için öncelikle saç telinizi, saç yapınızı tanıyarak size uygun olan şampuan ya da bakım kremini kullanın.

 Salkom Saç Bakım Seti

Salkom saç bakım seti içerisinde; 1 adet bitkisel şampuan ve saç serumu bulunmaktadır. Salkom Saç Bakım seti içinde bulunan bitki ekstratları (Zeytin Yaprağı Yağı, Sarmısak Özü, Isırgan Otu), Allantion, Milk Protein, Inositol, Water.

Kullanım Şekli: Uygulaması oldukça basit olan salkom bitkisel şampuan ile saçlarınızı yıkayın ve kurutun. Saçınız nemli iken salkom serumu, dairesel hareketler ile saçınıza masaj yaparak uygulayın. Sabah akşam kullanılabilen salkom serumu öncelikle saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye daha sonra tüm saça uygulamanız ve üründen tam etki sağlayabilmek için 8 saat beklenmesi önerilmektedir.

Salkom Saç Bakım Setini Nereden Bulabilirim?

Salkom setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Konya, İzmir, Yalova, Düzce, Bayburt, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Salkom saç bakım seti için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Salkom setine sahip olabilirsiniz.

Salkom Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Salkom saç bakım seti Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Fransa, İtalya, Danimarka, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Salkom, salkom nedir, salkom saç bakım seti, salkom serum, salkom içeriği, salkom bitkisel mi, salkom set içerisinde bulunanlar, salkom kullanımı, salkom seti kullanımı, salkom nereden bulabilirim, sipariş, kargo, kampanya, salkom kampanya, avrupa sipariş, salkom avrupa sipariş, saç sağlığı, salkom nasıl kullanılır, saç bakımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.