Salmon Placenta Nedir? Kullanımı?

Salmon Placenta Nedir

Salmon Placenta Japon kadınlarının güzellik kaynağıdır. Cilt kırışıklıkları ve sağlıklı gergin bir cilt herkesin isteği olmakla beraber, bu durumu zaman geçtikçe yıpranan kırışan cildimize bakım yaparak aşmaya çalışırız. Bu noktada Salmon Placenta Kalojen takviyesi kullanarak farkı hissedebilirsiniz.

Kullanımı

1 su bardağı içerisine 1 paket Salmon Placenta’yı katarak iyice karıştırmalısınız. Aç ve ya tok karnına günde 1 adet tüketiniz.

İçeriği;

  • %7 Sakura Çiçeği,
  • %91 Kolajen,
  • %2 Ahududu aroması.

İhtiyacınız olabilecek spor ile egzersiz programınızı da düzen ve doğru bir şekilde uygulamanız da formunuzu korumanıza ve güzel bir görünüme olanak sağlayabilir.

NOT: SALMON PLACENTA BİR İLAÇ DEĞİLDİR. BESİN TAKVİYESİDİR.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ

SALMON PLACENTA, SALMON PLACENTA NEDİR, SALMON PLACENTA NASIL KULLANILIR, SALMON PLACENTA İÇERİĞİ, SALMON PLACENTA KULLANICI YORUMLARI, SALMON PLACENTA KULLANANLAR, SALMON PLACENTA SİPARİŞ VER, SALMON PLACENTA FİYATI

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.