Santelife Form Çorbası Nasıl Kullanılır?

Özellikle yeni doğum yapan tüm bayanların ortal şikayetlerinden biride fazla kiloları olmuştur. Hamile kaldı andan itibaren kilo almaya başlayan anne adayları bu dönem içerisinde bebeğin sağlıklı gelişimi için herhangi bir kısıtlama getirmeden dilediğini tüketmiştir. Hem bebeğin ağırlığı hem de annenin rahat beslenmesi kilo almasına neden olmuştur. Ancak doğum sonrasında bir miktar kilo veren bayanların birçoğu eski kilosuna dönmüşken birçoğu ise ne yazık ki kilo almaya devam etmiştir. Doğum sonrasında emzirme dönemine giren bayanlar bu dönem içerisinde yine bebeğin sağlıklı beslenebilmesi için bir türlü diyet yapamamıştır. Ancak bu dönem içerisinde bebeğinizin zarar görmeden sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sağlayacak birçok diyet programı vardır. Bunun dışında egzersiz yapmanız ve gün içerisinde yürüyüş yapmanız yine fazla kilolarınızın verilmesine yardımcı olacaktır.

Santelife Sebze Form Çorbası İçeriği, Kullanımı ve Hazırlanışı

İçerisinde çeşitli bitkileri, baharatları ve sebzeleri bulunduran aynı zaman da form çorbası olarak da bilinen Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından meydana gelmektedir. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Oldukça basit kullanım özelliklerine sahip olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife Form Çorbası İçerisinde Bulunan Besinler ve Baharatlar

Hem doğal içeriğe sahip olması hem de zengin besinlerin bir araya gelmesi nedeniyle kişilerin dikkatini çeken ve güvenle tükedebilme duygusunu hissettiren Santelife Form Çorbası bu nedenle en çok satışı yapılan diyet ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

* Domates, sarımsak, maydanoz, kırmızı acı biber,

* Soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, zencefil, kereviz,

* Karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbası İçin Nereden ve Nasıl Siperiş Verebilirim?

En avantajlı kampanyalar, hediyeli ürünler ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, İstanbul, Konya, Malatya, Erzurum, Sivas, Karaman, Malatya ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbası Satışı Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Yurt dışına en kısa süre zarfında gönderim özellikleri ile birlikte Almanya(Germany), Fransa(France), Kanada(Canada), Lüksemburg(Luxembourg), Norveç(Norway), Yunanistan(Greece) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme, kilo kontrol, diyet, diyet önerileri, farklı diyetler, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası, sebze çorbası, sebze yemeği, diyet çorbası, diyet yemeği, diyet ürünleri, santelife diyet çorbası, çorba tarifi, form çorbası nasıl yapılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.