Sarımsak Limon Maydanoz Kürü Hakkında Bilmedikleriniz

Sarımsak, limon ve maydanoz hepsi ayrı ayrı ne kadar şifalı bitkiler oldukları her zaman bilinen bir gerçektir. Sarımsak limon ile kullanımı mevcut olup kalp rahatsızlıkları başta olmak üzere birçok  rahatsızlık için desteleyici ürün iken, maydanoz ve limon ile yapılan maydanoz kürü de zayıflamak isteyenler başvurduğu, ödem attırması ile  maydanoz kürü yapılıyor. Peki hiç bu üç şifalı bitkiyi bir arada düşündünüz mü?

Sarımsak limon maydanoz kürü

Sarımsak maydanoz limon kürü, sarımsak ekstratının tam 10 kat daha etkili hale getiriyor. 1 diş sarımsak, 10-12 tane taze maydanoz, 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu ile bir içimlik yapabileceğiniz sarımsak kürü sizin sağlıklı yaşamınıza oldukça iyi gelecek.

Sarımsak maydanoz limon kürünün sağlık açsından faydalarına bakacak olursak;

Kalp sağlığı için elzem bir şekilde tavsiye edilir. Kalp damarlarının içten yağ bağlamasını önleyebiliyor. Kalp damarlarında plak oluşumunu engelleyebiliyor. Kalbi besleyen damarların genişlemesini sağlayabiliyor ve tıkanmasını engelleyebiliyor. Böylelikle kan dolaşımı güçlenebiliyor.

Böbrek ve safra taşlarını eritmeye yardımcı olur, sindirim sistemi için faydalı olabilir. Eklem ağrılarına ve kireçlenmeye yardımcı olabilir. Kemik sağlığını güçlendirebilir.

Stresinizi azaltmaya yardımcı olur. Vücudunuzda güç kuvvet ve zindelik vermeye yardımcı olur. Vücudu daha dinç tutar.

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Vücudunuzu zararlı mikroorganizmalara karşı savunur.

Mide rahatsızları için çözüm önerisi olarak kullanılabilir. Ülser sorununu çözmeye yardımcı olabilir. Vücuttaki şişkinliği ve ödemi en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Doğal bir detoks yöntemlerindendir. Vücudunuzu temizler ve toksinlerden arındırmaya yardımcı olur. Vücuttan ödem attırır.

Çok hızlı yağ yakmaya yardımcı olabilir. Şekeri düşürmeye yardımcı olabilir, kan şekerinin dengede kalması için çalışır.

https://www.urunstore.com.tr

 

Lokman Hekim Kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!
Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.