SİNAMEKİ BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Hindistan, Mısır, Somali, Ortadoğu ve Sudan’da doğal olarak yetiştirilen sinameki otu, diğer bitkiler gibi oldukça şifalı bir bitkidir. Birden fazla faydası bulunan sinameki otu, bağırsakların temizlenmesine yardımcı olur.  Sinameki otu bitkisinin müshil etkisi göstererek sindirim problemin giderilmesine yardımcı olur. Sinameki otu bitkisi kurutulmuş, sıvı veya tablet şeklinde satılabilir.

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs), hazmın kolaylaşmasına destek verir ve şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. Kabızlık rahatsızlığının giderilmesine destek olur.Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Kilo kontrolü sağlamaya çalışan insanların iştah kesilmesine yardımcıdır. Bu süreçte uyguladıkları diyete ek olarak kullanabilecekleri yardımcı bir bitki çayıdır. Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bağırsakların rahatlamasına yardımcı olur.

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) içeriğinde sinameki otunun bulunduğu bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 20 adet Sinameki Bitki Çayı süzen poşet bulunmaktadır.  1 fincan kaynamış suyun içerisine 1 adet Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve 1 2 dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde etkisini göstermeyi amaçlayan bir bitki çayıdır.

UYARI: Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Sinameki Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen doğal bir bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması tavsiye edilir. Önerilen kullanım ve dozun dışına çıkmayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.