Svetol Green Coffee Sipariş Nasıl Verilir?

Tüm besinlerin beslenmemiz konusunda ve sağlımız konusunda birden çok faydası olduğu şüphesiz ki tartışılamaz. Özellikle meyve ve sebzelerin içerisinde bulunan bazı değerlerin dışarıdan vücudumuza girmesi için tek yolu bu besinleri sıklıkla tüketmemizdir. Hem kalori bakımından oldukça az bir kalori miktarına sahip olan sebze ve meyveler aynı zamanda sağlığımızı korumamız için adeta kalkan görevini üstlenmişlerdir. Bu nedenle hem diyet yapanlar için hemde sağlığını korumaya önem verenler için sebze ve meyve tüketmek önemlidir.

Eğer diyet yapıyor ya da ideal kilonuzu korumak istiyorsanız öğünlerinizde daha fazla sebze ağırlıklı yiyecekler hazırlamaya özen gösterin. Aynı zamanda hazmı kolay olan ve sindirimi hızlandıran pırasa, ıspanak, karanbahar, brokoli gibi yeşil yapraklı sebzeler metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olacak ve dolayısıyla kilo vermenize yardımcı olacaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli husus bu besinlerin nasıl pişirildiğidir. Sebzelerin içerisinde bulunan önemli değerlerin ölmemesi ve daha sağlıklı bie şekilde tüketilmesi için pişirmek yerine haşlamanız ya da buharda pişirmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Svetol Green Coffee

Birçok kişi tarafından kullanılan ve yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol green coffee, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriğini oluşturan karışımlar ise;

* %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

* Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

* %50 Ponifenol

* %50 Klorojenik Asit

* %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

* Chitosan 300 mg

* Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı özelliklere sahip karışımlardan meydana gelmektedir.

Svetol Green Coffee Nasıl Tüketilir?

60 adet kapsülden meydana gelen Svetol, sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Bunun dışında sağlık açısından mnerilen kullanımın dışına çıkmamaya dikkat edin. Ayrıca 1 kutu Svetol green coffee 1 aylık kullanım içindir.

Svetol Green Coffee Yan Etkisi Nedir?

Hemen hemen herkes tarafından kullabilen Svetol sadece hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Svetol Green Coffee Nereden Alınır?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Kocaeli, Sinop, Diyarbakır, Isparta, Zonguldak, Diyarbakır, Giresun, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Svetol yeşil kahve kapsülü siparişi verebilirsiniz. Svetol hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetol yeşil kahve kapsülüne sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Asya için Sipariş

Svetol yeşil kahve Asya’da nereden bulurum? En uygun fiyat ve kampanyalı ürünler ile birlikte Azerbaycan, Yemen, Hindistan, Güney Kore, Japonya, Tokyo, Bakü ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak, sipariş vermek için sitemizi takip edebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, asya sipariş, diyet ürünleri, asya ülkeleri, asya sipariş, asya order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.