ZENCEFİLLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Zencefil birçok hastalığın tedavisinde kullanılan şifalı bir bitkidir. Zencefilin kullanılan kısmı toprağın altında yetişen kısmıdır. Beyaz çiçekleri orkide çiçeğini andırmaktadır. Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) soğuk algınlığı belirtilerinin hafiflemesine yardımcı olur. Alerjik reaksiyonların azalmasına yardım eder. Kan şekerinin düşürülmesine destek sağlar. Kan dolaşımının güçlenmesine destek sağlar.

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) solunum yollarının açılmasına yardımcı olur. Romatizma ağrılarının iyileşmesine yardım eder. Mide ağrılarının hafiflemesine, şişkinliğin giderilmesine ve gaz sancısının geçmesine yardımcı olur. Baş dönmesinin giderilmesine yardımcı olur. Mide bulantısının giderilmesine yardım eder. Kronik ağrıların hafiflemesine yardım eder. Sindirimin azalmasına yardım eder. Hazımsızlığın giderilmesine yardımcı olur.  Kan şekerinin düşürülmesine yardım eder. Terlemeyi arttırarak ateşin düşürülmesine yardımcı olur.

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) zencefilden elde edilen tamamen doğal ve bitkisel bir bitki çayıdır.

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet Zencefilli çay Süzen Poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır. Birkaç dakika demlendikten sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Zencefilli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.