Zinde Masaj Terliği Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Kullanımı

Zinde refleksoloji masaj terliği

Zinde terlik adı ve şekli itibari ile bize biraz farklı görünse de aslında etkileriyle oldukça meşhur bir terlik çünkü zinde terliğin ortaya çıkışı ve kökenine bakıldığında oldukça uzun seneler öncesine kadar giden alternatif tıbbın yansımalarına şahit oluruz. Refleksolojinin bir sonucu olarak karşımıza çıkan zinde terlik ne işe yarar niçin kullanılır bunlara birlikte bakalım. Öncelikle Refleksoloji nedir buna bakmamız gerekecek.

Refleksoloji, vücut enerjisinin dengeli bir biçimde organlara dağıtılmasına  destek olarak, vücuda düzen ve denge getirmeyi sağlıyor. Vücuttaki pozitif enerji;sıkıntılar, üzüntüler, stres, hastalıklar ve travmalar sonucu tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar sonucunda kimi organ gerektiğinden fazla, kimisi ise daha az enerji alır. Bu dengesizlik ise yavaş yavaş organların görevlerini iyi bir biçimde yerine
getirememesine yol açar. Refleksoloji sayesinde ayakta gerekli yerlere uygulanan basınç ve masajla bu tıkanıklıklar açılır ve enerjinin akışı sağlanır. Organlara uyum içinde dağılan enerji, vücudu canlandırır. Enerjinin dengeli yayıldığı vücut sağlıklıdır ve kuvvetli bir bağışıklık sistemine sahiptir.
Düzenli yapılan refleksoloji seanslarıyla vücut enerjisindeki durağanlık ve uyarılmama hali giderilir, enerji vücuda dengeli bir biçimde dağılmaya başlar dolayısıyla kan dolaşımı sorunları ortadan kalkar ve oksijen hücrelere daha kolay ulaşır. Lenf sistemi görevini daha iyi yapar ve vücuttaki toksinler hücrelerden daha kolay atılır.

ayak masajı

Zinde refleksoloji masaj terliği Nedir ? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Kullanımı

Refleksoloji bir çeşit ayak masajı idi ve eski mısırda ve farklı medeniyetlerde tıp bilimi olarak uygulanıyordu. Zinde masaj terliği de  ayağın ihtiyacı olan sinirlerin açılmasını sağlayarak bedene rahatlama ve gevşeme sağlar. Ayak tabanımızda 7000 tane sinir ucunun uyarılmasıyla ayağımızdan başlayarak tüm vücudu rahatlatır. Zinde masaj terliği faydaları ;Stresin azalmasına yardımcı olarak, yorgunluğun uykusuzluğun etkilerinin azaltır.Özellikle bel ağrıları, boyun ağrıları, boyun fıtığı, hazımsızlık, eklem ve siyatik rahatsızlıklara iyi derecede yardımcı olduğu bilinmektedir. Bedendeki kötü enerjinin ayaktaki sinirlerden dışarı aktarımına yardımcı olur.

 

 

Zinde refleksoloji masaj terliği Kullanma Talimatları Nelerdir ?

Masaj terliğini düzenli olarak sabah, akşam 15 dakika olarak günde en az 30 dakika kullanmanızı öncelikle öneririz. Bunun dışında gün içerisinde herhangi bir zamana bağlı kalmadan 10-15 dakikalık seanslar da yapabilirsiniz.

Tüm gün kullanmanızı terliğin yapısından dolayı tavsiye etmiyoruz. Masaj terliğinin belirlenmiş kesin süreli bir kullanım süresi yoktur. Terliği rahatsızlığınız süresince giyip dolaşmanız halinde terlik bir ayak masajı etkisi yaratacağından her zaman küçük seanslar halinde kullanmanızı tavsiye ederiz. Zinde masaj terliği kullanımı oldukça basittir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

zinde terlik

Zinde refleksoloji masaj terliği Kullanıcıları

Zinde masaj terliği kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Zinde refleksoloji masaj terliği hakkında sifirbeden.org sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Zinde refleksoloji masaj terliği içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Zinde refleksoloji masaj terliği kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Zinde refleksoloji masaj terliği Zararları Nelerdir ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

Zinde refleksoloji masaj terliği Siparişi Nasıl Verilir ?

Zinde refleksoloji masaj terliği sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, orjinal ürün satın almanızdır. En uygun Zinde masaj terliği fiyatı ve güvenilir siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.zindeterliktr.com/ sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizden hologramlı ve ambalajlı orjinal ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İhtiyacınız olan miktarda Zinde refleksoloji masaj terliği sipariş ederek formdaki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Zinde refleksoloji masaj terliği tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Zinde refleksoloji masaj terliği kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Zinde refleksoloji masaj terliği Ankara, Zinde refleksoloji masaj terliği İzmir, Zinde refleksoloji masaj terliği Şırnak, Zinde refleksoloji masaj terliği Muş, Zinde refleksoloji masaj terliği Siirt, Zinde refleksoloji masaj terliği Karabük, Zinde refleksoloji masaj terliği Düzce gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Zinde refleksoloji masaj terliği yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Zinde refleksoloji masaj terliği Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Zinde refleksoloji masaj terliği Avusturya, Zinde refleksoloji masaj terliği Finlandiya, Zinde refleksoloji masaj terliği Litvanya, Zinde refleksoloji masaj terliği Rusya, Zinde refleksoloji masaj terliği Azerbaycan, Zinde refleksoloji masaj terliği Kırgızistan Zinde refleksoloji masaj terliği Cezayir, Zinde refleksoloji masaj terliği Çad, Zinde refleksoloji masaj terliği Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Zinde refleksoloji masaj terliği ABD, Zinde refleksoloji masaj terliği Kanada, Zinde refleksoloji masaj terliği Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Zinde refleksoloji masaj terliği en kısa süre içerisinde paketlenecek ve adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

zinde terlik, zinde masaj terliği, zinde refleks masaj terliği, zinde refleksoloji terliği, zinde refleksoloji masaj terliği,zinde terlik faydaları,zinde terlik ekşi adidas masaj terliği, zinde terlik masaj terliği, zinde terliğin faydaları, zinde terlik ile zayıflama, zinde terlik şikayet, zinde terlik fiyatı